O projektu Amber Node

Amber Node nabízí v jednom balíčku za výhodnou cenu systém CMS, sběr kontaktů, emailový autoresponder, affiliate systém, správu produktů a plateb.

Nabízím Vám odpovědi na několik základních otázek, které by Vás v souvislosti s projektem Amber Node mohly napadnout.

Proč bych se měl o tento projekt zajímat a případně se zaregistrovat? K čemu je mi dobrý?

Po rozhodnutí, že s manželkou vystavíme naši literární, a další, tvorbu na internetu a nabídneme ji k prodeji, jsem se pustil do zkoumání, jak to udělat.

Říkal jsem si.. Že by už nějaké řešení někdo připravil? Takové, aby poskytovalo potřebné funkce a zaujalo dychtivého hledače námi nabízených informací? A ideálně cenově dostupné pro začínajícího poskytovatele obsahu, jako jsme my, kteří na začátku nemají příliš prostředků na to, aby si nechali hotové řešení vytvořit?

Hledal jsem a nenalezl. Takže jsem vytvořil řešení vlastní a první knihu ve formě ebooku nabídl na něm.

Po spuštění stránek jsem si řekl, že tento systém se může hodit i dalším lidem, kteří jsou na začátku ve stejné situaci jako my. Takže jsem systém upravil pro co nejjednodušší a nejrychlejší nastartování Vašich vlastních nabídek informací a tady je

Pokud jste i Vy v situaci, že chcete ostatním co nejrychleji nabídnout žádané informace a nechcete se zdržovat tvorbou stránek a systému pro sběr kontaktů, automatické zasílání emailů a vlastní prodej, využijte již hotového řešení, zaregistrujte se a rychle publikujte

Jak projekt Amber Node funguje?

Jedná se o speciální formu webhostingu zaměřenou na co nejjednodušší vytvoření a poskytnutí obsahu veřejnosti.

Projekt Amber Node, na rozdíl od běžných webhostingových služeb, má rozšířenou funkčnost určenou pro sběr kontaktů, automatické zasílání emailů, zpracování plateb zákazníků a odesílání zakoupených produktů elektronickou cestou.

Pro každý z Vašeho založeného webového projektu můžete definovat libovolný počet webových stránek s určením jejich pořadí, která stránka je výchozí a obsahuje registrační formulář a na které stránce zobrazovat platební údaje.

Systém automaticky generuje správná oslovení v pátém pádu z křestního jména zadaného při registraci a ty jsou využívány ve Vámi definovaných šablonách při zasílání emailů.

Pro každý projekt můžete nahrát libovolné množství souborů a systém je návštěvníkům zpřístupní na základě nastavení souboru a stavu kontaktu (potvrzená registrace, realizovaná platba). A navíc sleduje počet stažení jednotlivých souborů konkrétním zákazníkem.

Tím, že projekt využívá hotových šablon a definovaných administračních polí, umožňuje rychle vystavit obsah bez zbytečného přemýšlení jak, kam, co a proč.

K propagaci svého produktu a stránek můžete využít vestavěný affiliate systém (partnerský provizní program).

Platby jsou řešeny přes poskytovatele online plateb GoPay GoPay a po započtení platby je zakoupený produkt systémem odeslán zákazníkovi.

Systém v současné využívá domény třetí úrovně, které jsou pro Vás zdarma, a podporujeme též Vaše vlastní doménové názvy druhé úrovně (například www.vasprodukt.cz).

Systém je vytvořen v PHP 5 za použítí populárního českého frameworku Nette, který je vytvořen s důrazem na bezpečnost a spolehlivost psaných aplikací a má ambice a velký potenciál i na mezinárodní uplatnění.

Co můžu se systémem Amber Node dělat? Můžu ho použít i na něco jiného?

Projekt Amber Node můžete využít k nabídce Vásí elektronické knihy. A při registraci zaslat zájemci jako poděkování třeba první 3 kapitoly jako lákavou ochutnávku.

Můžete zájemcům zasílat takzvané emailové seriály na určité téma, které je zajímá.

Můžete využít vestavěné podpory pro zobrazení a zadávání komentářů přes Facebook.

Využijte také vestavěné podpory pro sledování přístupu přes rozšířenou službu Google Analytics a sdílení obsahu přes službu AddThis.

Co se stane, když se zaregistruji? K čemu to je?

Po registraci si můžete založit libovolný počet vlastních webových prezentací. Pro každý produkt samostatnou.

V rámci každé prezentace budou odděleně shromažďovány kontakty na zájemce o Vaše informace a takzvaný autoresponder bude zajišťovat automatické zasílání emailů zájemcům na základě Vašich definic, co a kdy posílat.

Například poděkování za registraci s odkazem na stažení dárku, po platbě poděkování s odkazem na stažení produktu, po Vámi definované době od nákupu email s poděkováním a dotazem, jak se produkt líbil a spoustu dalších nastavených zpráv.

A to každému zájemci samostatně podle okamžiku spuštění události (například jeho registrace).

Jaká je cena služby? Kolik za ní zaplatím?

Pro nyní založené projekty (oblasti) platí tyto ceny.

Aktuální cena webhostingu Amber Node:

  • 600,- Kč / měsíc nebo 6000,- Kč / rok za každou zveřejněnou oblast

Při platbě na rok najednou tedy získáte celé 2 měsíce zdarma.

Uvedená cena platí pro celé předplacené období. Pokud by došlo ke zvýšení ceny, pro již zaplacené oblasti zůstávají podmínky původní po celou předplacenou dobu.

Testovací období je nastaveno na 31 dní (jeden měsíc).

Nově založené projekty jsou aktivovány ihned. Odešlete platbu co nejdříve, pokud chcete mít své stránky i po měsíci aktivní.

Chcete systém využívat?